Provoz školy od 13.9.
Opatření MŠMT

Celý dokument MŠMT v pdf zde

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ K PROVOZU OD 13.9.2021

Neplatí povinnost zajištění screeningového testování dětí a žáků.

Pro všechny, kteří se budou pohybovat ve společných prostorech školy, je povinnost nosit ochranný prostředek dýchacích cest.

Adaptační kurs 2021
pěší výlet
Rafty
Lukostřelba

Adaptační kurz

Na adaptačním kurzu jsme byli od 6. 9. do 9. 9. 2021 opět na Malé Skále v penzionu Neco. První den jsme na pěším výletě navštívili Pantheon a Frýdštejn. Večer jsme kreslili svoje osobní erby.

Fotogalerie - Pěší výlet

Druhý den jsme na raftech sjížděli řeku Jizeru. Dojeli jsme až do Dolánek. Podél řeky jsme se na koloběžkách vrátili na Malou Skálu. Večer jsme představovali svoje osobní erby. Na závěr večera přišla hra ve stavění kelímkové pyramidy.

Fotogalerie - Rafty, koloběžky, erby

Středu jsme zahájili střelbou z luků a pracovali jsme na návrhu erbu třídy. Odpoledne nás čekala dobrodružná stezka v Klokočských skalách. A večer vyhodnocení a dobroty.

Fotogalerie - lukostřelba, stezka ve skalách

Vyhlášení ředitelského volna

pastelky

Dokument v pdf zde

Na základě ustanovení § 24 ods. 2 zákona 561/2004 Sb., školský zákon, vyhlašuji

na pondělí 27. září 2021

pro žáky školy z organizačních a provozních důvodů

ředitelské volno.

Ředitel školy Mgr. Tomáš Veverka

Ve Křinci 26. srpna 2021

Zahájení školního roku 2021-22
zahajeni

Fotogalerie - Závěr školního roku 2020-21

Video - Závěrečné rozloučení 9. třídy

Zahájení školního roku

2021-2022

proběhlo ve venkovním atriu školy. Prvňáčci tradičně održeli růži a poté poprvé přešli do své nové třídy.

Připomenutí školního

roku 2020/21 v aktualitách

Vysvědčení 1. třída

Fotogalerie - Vysvědčení 1. třída

Dne 30.6.2021 dostali PRVŇÁČCI svá

PRVNÍ vysvědčení.

Splnili jsme, co jsme si předsevzali na začátku školního roku: umíme číst, psát, počítat a mnoho dalšího. Jsme ŠIKULKY a už se těšíme na PRVNÍ PRÁZDNINY. Užijeme si krásné léto plné sluníčka, odpočinku i zábavy.

S. Vošická

Výlet 2. třída - Komárov

Fotogalerie - Výlet 2. třída - Komárov

Hasiči si pro nás opět připravili program na celé dopoledne u

Komárovského rybníku.

Děti si mohly vyzkoušet stříkat proudnicí, jezdily na motorovém člunu, svezly se na čtyřkolce a chodily po napnutém laně. Bylo velké teplo, ale vůbec to nevadilo, protože se děti osvěžily nejen vodou, ale také točenou malinovou limonádou. Hasičům velké díky za super akci!

Veronika Novotná

Výlet 8. a 9. třída ZOO Chleby

ZOO Chleby

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 se žáci 8. třídy společně s kamarády z 9. třídy vydali na pěší výlet do

ZOO Chleby.

Po noční bouřce byla cesta trochu bahnitá, ale nám to nevadilo. Byli jsme rádi, že můžeme být zase spolu a užít si krásný den.

Prošli jsme obě části ZOO, vyřádili se na prolézačkách, občerstvení bylo samozřejmostí a zpáteční cestu jsme si zkrátili jízdou vlakem z Oskořínka.

Eva Plášilová

Výlet 4. třída Kutná Hora

Fotogalerie - Výlet 4. třída Kutná Hora

Dne 24. 6. 2021 vyrazila 4. třída vlakem na školní výlet

do Kutné Hory.

Cestou z nádraží jsme se zastavili v zahradě Vlašského Dvora, kde na nás čekal nádherný pohled na Chrám sv. Barbory. Ve Vlašském Dvoře jsme si (jako pregéři) vyrazili pražský groš.

Chrám sv. Barbory nás z venku ochromil a uvnitř nás pohltila duchovní atmosféra. Paní asistentka nám vyprávěla o stavbě chrámu a seznámila nás se sv. Barborou, patronkou horníků. Zapojili jsme se do místní hledací hry „Za svatou Barborou“ Posilnili jsme se v restauraci U Hrnčíře. Každý si objednal podle své chuti.

V Hrádku nás čekala prohlídka Dolu sv. Jiří a byl to opravdu zážitek. Po krátké hornické historii jsme oblékli PERKYTLE, nasadili jsme přilby a vyrazili jsme šachtou do místní štoly. „Zdař Bůh!“ Čekalo nás příjemné ochlazení na pouhých 12 °C. Zažili jsme absolutní tmu. Potkali jsme místního krokodýla a dýchali jsme stoprocentní vlhkost středověkého dolu. Nakonec jsme si pohráli v parku U tří pávů.

Pavlína Brzobohatá

Výlet 7.B a 8. třída ZOO Liberec

Fotogalerie - Výlet 7.B a 8. třída ZOO Liberec

Ve středu 16. 6. 2021 vyjeli žáci 7. B společně s 8. třídou na projektový den do

ZOO Liberec.

Zúčastnili jsme se výukového programu ZVÍŘETIKA. Naším cílem bylo za pomoci jednoduchých slovních úloh projít ZOO a objevit některé číselné i přírodovědné zajímavosti o zvířatech zde chovaných. Poctivě jsme vyplnili pracovní listy, odměnou bylo občerstvení U Gibona a jízda místním vláčkem.

Eva Plášilová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>