Fotbalové turnaje

V pondělí 10. 6. se konal fotbalový turnaj v Libici nad Cidlinou pro hráče ročníku 2011 a mladší (1. – 6. ročník základních škol).

Sestava ZŠ Křinec: Pařez, Plachý, Rulík, Švanda, Zaluckij, Kudláček Jan, Kudláček Jak., Brzobohatá, Jeřábek, Trnka, Komorowski

Ve středu 12. 6. se konal fotbalový turnaj v Křinci pro druhý stupeň základních škol (6. – 9. ročník).

Sestava ZŠ Křinec: Hájek, Smolík, Brzobohatá, Ryklová, Pařez, Němec, Kasala, Peřina, Teslík, Hoang Chan Quoc, Turčín, Damian, Kotek, Petrtýl, Jeřábek

Tradičních turnajů se zúčastnily základní školy z Dymokur, Rožďalovic, Libice nad Cidlinou a Křince.

Naše škola obsadila v mladší kategorii – 4. místo a ve starší kategorii, po remíze 0:0, prohře 0:4 a výhře, 2:1 obsadili – 2. místo. Jediné naše 2 branky vstřelila V. Brzobohatá (9. A) a rozhodla tak o naší výhře nad Rožďalovicemi 2:1 a celkovém krásném 2. místu.

Všem zúčastněným patří poděkování za odvedený výkon.

Mgr. Raška J.

Fotogalerie – Turnaj Křinec