Dinopark Harfa Praha

dinopark  

Dne 5. 10. 2011 se třída berušek přenesla, tedy spíše převezla autobusem na již dlouho dopředu slibovaný výlet ze současnosti do dob minulých- do druhohor. Však se také děti nemohly už dočkat a středeční ráno s radostí přivítaly.

Návštěva dinoparku

Vyzbrojeni batůžky s pláštěnkami, kterých naštěstí nebylo potřeba, svačinou i obědem, jsme přečkaly cestu a plní očekávání stanuli před branami dinoparku,kde už na nás čekala hladově vyhlížející monstra. My jsme se jich nezalekli a tak jsme mohli na vlastní oči vidět modely zvířat z druhohorního období v životních velikostech v jejich přirozeném prostředí tak, jak obývala naši planetu před mnoha miliony let. Modely jsou jak statické, tak i robotické, pohyblivé. Repliky pravěkých zvířat jsou vskutku věrné, zvuky, které se tu ozývají, jsou trochu strašidelné. Součástí Dinoparku je i Dětské paleontologické hřiště, kde se děti učí základům paleontologické práce a zkouší si samy odkrýt nějakou tu kostičku. Výlet byl zakončený návštěvou 4d kinem. Létající kameny, hrůzné zvuky a hýbající se pařezy, chvějící se podlaha, prostě zážitek, na který se jen tak nezapomene. 


 

Režim dne MŠ

6:30 - 10:00 zájmové hry, pohybové chvilky, , řízené činnosti (hlavní výchovný cíl dne), individuální péče o děti, hygiena, dopolední svačina
10:00 - 11:45 pobyt venku- činnosti jsou přizpůsobovány kvalitě ovzduší či jiným přírodním překážkám (mráz pod 10° C, náledí, silný vítr, déšť apod.)
11:45 - 14:15 oběd, hygiena, klid na lůžku, klidové činnosti ve třídě předškolních dětí
14:15 - 16:00 hygiena, pohybové činnosti, odpolední svačina, zájmové činnosti, hry, individuální péče

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 113 
GDPR - Prohlášení o ochraně osobních údajů