Výuka od 4. ledna 2021
Mimořádné opatření MZ

Dokument MŠMT v pdf zde

Od pondělí 4. ledna 2021

je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníku na základním vzdělávání v základní škole. Provoz školní družiny a stravovaní budou pro tyto žáky zajištěny.

Upřesnění rozvrhu najdete v nabídce Třídy v levém sloupci

= = = = =

Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobemPlatí tedy stejná pravidla pro omlouvání absence jako u běžné výuky.

Online výuka probíhá podle rozvrhu, který je pro jednotlivé třídy umístěn v nabídce Třídy v levém sloupci.

Google učebna je u žáků 2. stupně určena výhradně ke komunikaci mezi žáky a učitelem v rámci výuky.

Všichni žáci vzdělávající se distančně mají odhlášené obědy.

Žáci mají v době povinné distanční výuky nárok na oběd. V případě zájmu bude žákům školy oběd vydán v čase od 12.30 – 13.00. V tomto případě kontaktujte vedoucí školní jídelny Hanu Kmochovou tel. 603349872.

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech.

Mgr. Tomáš Veverka

Zápis do 1. třídy

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZŠ

pro školní rok 2021/2022 se  uskuteční dne

21.4.2021 od 14hod. do 17hod.

• Pro koho?
  • • pro děti narozené v období od 1.9.2014 do 31.8.2015
  • • pro děti s odkladem povinné školní docházky z loňského roku
  • Jak na to?
  • • Dostavte se se svým dítětem 21.4.2020 od 14:00 do 17:00 hod. k zápisu do ZŠ Křinec (rozpis termínů bude opět k dispozici v MŠ).
  • • Vezměte si sebou svůj OP a rodný list dítěte.

Pokud budete žádat pro své dítě odklad školní docházky, je nutné, abyste podklady (vyšetření a doporučení PPP nebo SPC a doporučení odborného lékaře nebo klinického psychologa) přinesli k zápisu.

Organizace zápisu se může s ohledem na aktuální epidemickou situaci změnit.

Lyžařský kurs 2021 - zrušení
Lyžařský kurs 2021

Lyžařský kurz - zrušení - pdf

LYŽAŘSKÝ KURZ 2021

Vážení rodiče, milí žáci - lyžaři,

vzhledem k epidemické situaci jsme nuceni

zrušit letošní lyžařský kurz.

Peníze budou vráceny co nejdříve na účet, ze kterého byly poslány.

S provozovatelem chaty jsme v kontaktu a domlouváme termín pro příští rok…

Přeji všem pevné zdraví a omlouvám se za vzniklou situaci. Do poslední chvíle jsme věřili, že lyžařský kurz i letos uskutečníme.

Mgr. Tomáš Veverka

Pokusy ve 2. třídě
Dopravní hřiště

Fotogalerie - Pokusy

V minulých dnech jsme se podívali na několik

zajímavých pokusů.

Prvním z nich bylo plavání jehly na povrchu vody. Nejdříve měly děti možnost si to vyzkoušet, ale moc se jim to nedařilo. Pak jim spolužák ukázal jak na to a úspěch byl zaručen. :-) Velice se dětem líbila sopka chrlící lávu. Ale úplně nejlepší byla výroba domácího bublifuku, ze kterého bubliny vydrží doopravdy dlouho. Když jsme si na ruce vzali rukavice, šlo si s nimi dokonce pinkat.

První vysvědčení
Vysvědčení
Muffiny a ovocný salát

Dne 28.1.2021 naši

prvňáčci ŠIKULKOVÉ

dostali své

první vysvědčení.

Kolikrát je něco v našem životě poprvé? Nedá se to spočítat a nikdo se o to ani nepokouší.

Tento den jsme k výčtu těch poprvé, přidali ještě pečení muffin a přípravu ovocného salátu ve školní kuchyňce. Nové bylo i to, že celý den jsme strávili ve školní družině sledováním pohádek, hraním her a nakonec konzumací společně vyrobených dobrot. Byla to oslava celého tohoto výjimečného dne, který si děti skvěle užily.

Fotogalerie - Vysvědčení

Fotogalerie - Muffiny a ovocný salát