Fotogalerie - Den dětí

Již tradičně na naší škole slavíme

Den dětí.

Letos ho opět pro své školní kamarády připravili žáci 9.ročníku a několik žáků 8.třídy.

Bylo to dopoledne plné her a zábavy. Žáci 2.stupně si užili sportovní chvíle při turnajích ve fotbale a přehazované.

Družstva 1.-5. třídy se utkala v partiích lidského „Člověče, nezlob se“.

Kdo chtěl, tak si mohl vyrobit lapač snů a největším zážitkem pro mladší žáky bylo bezesporu malování na obličej.

Sluníčko páteční zábavu ještě podpořilo a užili jsme si krásný den.

Zapsala Mgr. Dana Vajskébrová

Pozvánka na Křinecký desetiboj 2018

Křinecký desetiboj

Soutěž v netradičních disciplínách je určena pro dvojice rodič – dítě (není podmínkou). Sladké odměny pro vítěze a grilované klobásy pro ostatní. Nebudou chybět ani nealko nápoje. Pedagogové se těší na neformální konzultační hodiny s rodiči a přáteli školy.

Dne 29. května 2018 se tři žáci naší školy zúčastnili

okresního kola matematické soutěže Pythagoriády.

Matematické klání se konalo v budově DDM Symfonie Poděbrady.

Celý článek...

Atletická olympiáda

Fotogalerie - Atletická olympiáda

Dne 6. 6. 2018 se žáci 1. stupně zúčastnili

ATLETICKÉ OLYMPIÁDY

v Hořátvi. Šikovné závodnice a závodníci vybojovali celkem 7 diplomů. Soutěžilo 10 týmů a Křinec získal bramborovou medaili.

Mgr. Pavlína Brzobohatá

Výsledky zobrazíte kliknutím na Celý článek

Rybářský výlet

Fotogalerie - Rybářský výlet

Ve dnech 23. – 25. května 2018 se konal již tradiční

rybářský výlet

za odměnu pro děti, které celý rok pracovaly v rybářském kroužku. Základ programu tvořily rybářské závody. Děti obdržely od sponzorů hodnotné ceny. Letos se rybářského výletu účastnilo i šest děvčat. Všichni dohromady jsme vytvořili velmi dobrou partu.

Jindřich Kulich

Bruslení a hokej

Fotogalerie - Bruslení a hokej

V pondělí 4. června se skupina žáků naší základní školy rozhodla bojovat s dosavadním průběhem počasí. Vyjeli si do Nymburka na zimní stadion. V mírném oparu, který stoupal z ledu, si užili

dvě hodiny hokeje a bruslení.

Vladimír Hojsák

Mc Donald´s CUP v kopané

Fotogalerie - Mc Donald´s CUP v kopané

Ve středu 2. května 2018 vybraní žáci I. stupně reprezentovali naši školu v okrskovém kole soutěže

"Mc Donald´s CUP v kopané",

které se opět konalo na hřišti místní TJ Křinec. Soupeřem nám byli žáci ZŠ Loučeň a ZŠ Dymokury. Oba zápasy jsme tentokrát výrazně prohráli a skončili tak celkově třetí. Postup do okresního kola si vybojovali opět žáci ze ZŠ Loučeň. Velký dík patří všem našim účastníkům za dobrý a bojovný výkon.

Tomáš Veverka

Okresní kolo vybíjené

Fotogalerie - Okresní kolo vybíjené

Dne 17. 4. 2018 se vybraní žáci a žákyně 4. a 5. ročníku zúčastnili

Okresního kola vybíjené

v Poděbradech. Soupeřilo celkem 9 týmů. Naši chlapci i dívky bojovali statečně.

Přírodovědecká exkurze na Pálavě
palava

Fotogalerie - Přírodovědecká exkurze na Pálavě

Dny plné zajímavých přírodovědných nálezů, sportovních aktivit i úžasných pohledů do krajiny zažili vybraní žáci druhého stupně na

Přírodovědecké exkurzi na Pálavě,

která se konala 5. – 7.5.2018.

První den jsme se vydali do Lednice, kde právě probíhala slavnost „Otevírání pramenů“ s bohatým kulturním programem, výstavou starých vozidel i prodejním jarmarkem. Naším cílem však byl lednický zámek, Minaret i rozlehlý park, ve kterém jsme viděli spoustu přírodovědných skvostů, např. tesaříka obrovského, čápa bílého či ledňáčka říčního.

Hlídka mladých zdravotníků

Fotogalerie - Hlídka mladých zdravotníků

V pátek 11. 5. se vydalo 21 žáků naší školy do Poděbrad na Kolonádu. Nejeli se tam procházet ani kochat krásou místního parku, ale zúčastnili se oblastní soutěže

Hlídka mladých zdravotníků.

Tuto soutěž každoročně pořádá nymburský Český červený kříž. My jsme zde byli poprvé. Žáci zde uplatnili svoje znalosti v poskytování první předlékařské pomoci. V celkem velké konkurenci dalších škol z našeho okresu se naši zdravotníci neztratili. V soutěži prvního stupně se naše družstvo umístilo na krásném druhém místě a druhý stupeň si vybojoval druhé a třetí místo. Všem našim zdravotníkům děkujeme a přejeme úspěchy i v dalších kláních, která je čekají.