Kuře na paprice

Fotogalerie - Kuře na paprice

Holky z šesté třídy se v rámci Čsp učí péct a vařit. V září se naučily štrůdl, tentokrát to bylo

kuře na paprice

s těstovinami a perník politý čokoládou. Všechny jsme si na obědu pochutnaly a perník na nás čeká k sváče.

Podzimní věnečky

Fotogalerie - Podzimní věnečky

Holky ze šesté třídy si do školy přinesly různé přírodní materiály. Pak si zkusily naaranžovat

věnečky.

Myslím, že se jim moc povedly. Posuďte sami.

Veronika Novotná

Holské rybníky
Výlet na Holské rybníky a pštrosí farmu

Fotogalerie - Výlet na Holské rybníky a pštrosí farmu

V pondělí 30.9. jsme se navzdory nepřízni počasí vydali na výlet do přírody. Prošli jsme si okruh kolem

Holských rybníků u Rožďalovic.

Na okruhu je několik zastávek s různými herními prvky a také zajímavá posezení z dílny pana Ing. arch. Jiřího Vorla, kterého jsme na stezce dokonce zastihli při práci. Žáci 1. - 5. třídy se také podívali na pštrosí farmu, kde nám pan Pavel Falta o pštrosech zajímavě povyprávěl.

Veronika Novotná

Planetárium Praha

Fotogalerie - Planetárium Praha

Dne 19. 9. 2019 navštívili žáci 4. a 5. třídy

PLANETÁRIUM PRAHA.

Zhlédli zde pořad: Kde vzniká Vesmír. V úvodní, komentované části se děti seznámily se základními údaji o planetě Zemi, Měsíci, hvězdě Slunci, o sluneční soustavě a jejich planetách. Na kopuli planetária si prohlédly hvězdy a souhvězdí, která mohou aktuálně vidět na noční obloze.

Ve druhé části pořadu se děti virtuálně účastnily vesmírné expedice. Dozvěděly se například, jak se měří vesmírná – nesmírná – vzdálenost a jak vzniká zatmění Měsíce.

Podívaly se hlubokého vesmíru na hvězdokupy, galaxie a mlhoviny. Během pořadu se žáci dozvěděli mnoho zajímavých informací. Věříme, že na jaře příštího roku si své znalosti prohloubí při účasti na pořadu POHYBY ZEMĚ.

S. Vošická

Adaptační kurz 2019
Náš adaptační kurz

Fotogalerie - Náš adaptační kurz

Na

adaptačním kurzu

jsme byli od 9. 9. do 12. 9. 2019. Ubytováni jsme byli na Malé Skále v penzionu Neco. Čtyři dny pobytu nás utužily a sblížily. Moc se nám líbil program, který pro nás učitelé a instruktoři přichystali. První den jsme se jeli projet na koloběžkách a většina z nás přijela do penzionu mokrých, protože během jízdy pršelo. Druhý den jsme stříleli z luků, některé dívky střílely lépe než chlapci. Odpoledne jsme lezli po skalách, mnozí si vyzkoušeli i slaňování. Třetí den jsme sjížděli řeku Jizeru na raftech, někteří se i vykoupali. Čtvrtý den jsme po procházce po Malé Skále odjeli domů.

Moc se nám všechno líbilo.

Šesťáci

Prvňata v cukrárně

Fotogalerie - Prvňata v cukrárně

Dnes jsme si užili krásny den. Eliška slaví narozeniny a tak nás její tatínek pozval

do cukrárny na zmrzlinu.

Všem moc chutnala. Tatínkovi děkujeme za milé prekvapení.

Malí námořníčci na palubě

Fotogalerie - Malí námořníčci na palubě

Letošní první třída se ponese v námořnickém duchu. Proto byly děti hned první den pasovány na námořníky. Za hojné účasti rodičů, prarodičů a tetiček jsem

malé námořníky

přivítala na palubě. Doufám, že se nám vyplutí do moře neznáma podaří, budeme si vzájemně rozumět a naučíme se spoustu nových a zajímavých věcí. Ráda bych námořníčkům popřála klidnou plavbu plnou pohody, radosti, nových zážitků a zábavy.

Vaše třídní učitelka Veronika Novotná

Ještě připomenutí školního

roku 2018/19

Komárov 1., 2. a 5. třída
Komárovský rybník 1., 2. a 5. třída

Fotogalerie - Komárovský rybník 1., 2. a 5. třída

Fotogalerie - Komárovský rybník 3. a 4. třída

V úterý 18. 6. se vydali žáci 1., 2. a 5. třídy vlakem do Svídnice a odtud pěšky ke

Komárovskému rybníku.

Zde pro ně křinečtí hasiči připravili velmi akční dopoledne. Děti se prošly po laně, svezly na čtyřkolce, zkusily si rozhodit hasičské hadice, zdolat překážku i házet kruhem na cíl, stříkat vodu z proudnic. Nejvíce si ale užívaly projížďku po rybníku na motorovém člunu. Celé dopoledne se neslo ve znamení pohody a spokojenosti. Děkujeme hasičům z Křince za skvělý den.

Circus Happy Kids
Výlet Krkonoše 9. třída

Šapitó je hotovo

Circus Happy Kids

Srdečně vás zveme na představení

ve čtvrtek 27. a pátek 28.6.

vždy od 17hod.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>