Jídelní lístek ZŠ od 16.4.2018 do 20.4.2018

Pondělí

Polévka: Čočková (1a)

Hlavní jídlo 1: Vepřové na kmíně, těstoviny, tvarohový dezert (1a,7)

Hlavní jídlo 2: Pilaf s mletým masem, tvarohový dezert (1a,7)
Úterý
Polévka: S drožďovou rýží (1a,9)
Hlavní jídlo 1: Sekaná pečeně, bramborová kaše, kompot (1a,3,7)

Hlavní jídlo 2: Kuře ala bažant, rýže (1a)

Středa
Polévka: Pórková (1a)

Hlavní jídlo 1: Srbské rizoto, sýr (7)

Hlavní jídlo 2: Kuřecí plátek v hrachovém těstičku, brambory, zelenina (1a)

Čtvrtek
Polévka: Bramborová (1a,9)                           Dnes vaříme na přání 3. třídy
Hlavní jídlo 1: Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem, ovoce (1a,3,7)
Hlavní jídlo 2: Koprová omáčka, hovězí maso, celozrnný knedlík (1a,3,7)
Pátek

Polévka: S luštěn.vložkou (1a,3)

Hlavní jídlo: Obalovaný květák, brambory (1a,3,7)
Změna jídelníčku vyhrazena !!!
 
Jídelní lístek ZŠ od 23.4.2018 do 27.4.2018
Pondělí

Polévka: Zeleninová s bulgurem (1a)

Hlavní jídlo 1: Francouzské brambory, červené řepa (1a)
Hlavní jídlo 2: Vihorlatský řízek, brambory, zel.salát (1a,7)
Úterý
Polévka: Cizrnová (1a,7)                               

Hlavní jídlo 1: Hovězí guláš, rýže (1a) 

Hlavní jídlo 2: Lívanečky s parádou, jablko, mléko (1a,3,7)

Středa

Polévka: Česneková s krutony (1a)

Hlavní jídlo 1: Kuře pečené, kuskus (1a)
Hlavní jídlo 2: Brokolice zapečená se sýrem, brambory (7)
Čtvrtek
Polévka: Kmínová (1a)

Hlavní jídlo 1: Ryba na citrónovém pepři, brambory, kompot (1a,4)

Hlavní jídlo 2: Čočka na kyselo, vejce, okurka (1a,3)

Pátek
Polévka: S játrovými knedlíčky (1a,3)    Dnes vaříme na přání 1. třídy
Hlavní jídlo: Špagety po milánsku sypané sýrem (1a,7)
Změna jídelníčku vyhrazena !!!
 
Seznam alergenů
Seznam potravinových alergenů, které podléhají legislativnímu označování dle směrnice 1169/2011 EU

1) Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

 

2) Korýši a výrobky z nich

 

3) Vejce a výrobky z nich

 

4) Ryby a výrobky z nich

 

5) Podzemnice olejná (arašídy) a výrobky z nich

 

6) Sójové boby (sója) a výrobky z nich

 

7) Mléko a výrobky z něj

 

8) Skořápkové plody a výrobky z nich – jedná se o všechny druhy ořechů

 

9) Celer a výrobky z něj

 

10) Hořčice a výrobky z ní

 

11) Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich

 

12) Oxid siřičitý a siřičitany v koncentracích vyšších 10 mg/kg, nebo 10mg/l vyjádřeno SO2

 

13) Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj

 

14) Měkkýši a výrobky z nich

 

 

Zvonění

1. hodina 07:40 - 08:25
2. hodina 08:35 - 09:20
3. hodina 09:35 - 10:20
4. hodina 10:30 - 11:15
5. hodina 11:25 - 12:10
6. hodina 12:20 - 13:05
7. hodina 13:10 - 13:55
8. hodina 14:00 - 14:45
9. hodina 14:50 - 15:35

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 135 

Zajimavosti okolí

Finanční podpora z OP VK
Certifikát SCIO - Pečujeme o vzdělávání
 eTwinning certifikát
Operační program Výzkum, vývoj, vzdělání
Ovoce do škol