Uzavření MŠ
Mimořádné opatření MZ

Od čtvrtka 12. 3. 2020 bude mateřská škola, na základě doporučení ministra školství a po projednání se zřizovatelem, uzavřena.

Toto rozhodnutí platí do odvolání.

Veškeré důležité informace budou na internetových stránkách školy.

Formulář žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 13 let z důvodu uzavření školy bude k vyzvednutí u paní ekonomky, případně volejte 731 617 990.

Mgr. Tomáš Veverka

Úprava cen obědů od 1.1.2020
Oběd

Upozornění pro rodiče

Z důvodu rostoucích cen potravin budou od 1.1.2020 upraveny ceny obědů následovně:

Strávníci do 6 let - měsíční záloha 840,- Kč

Přesnídávka …… 10,- Kč

Oběd ..........…..… 22,- Kč

Svačina ........…… 10,- Kč

Strávníci od 6 let - měsíční záloha 960,- Kč

Přesnídávka …… 10,- Kč

Oběd ..........…..… 28,- Kč

Svačina ........…… 10,- Kč

Karneval u Motýlků

Fotogalerie - Karneval u Motýlků

Dne 21.2. se konal v naší třídě

karneval!

Děti a paní učitelka se proměnily v pohádkové bytosti, zvířátka a další postavy kouzelného světa dětských pohádek. Zahráli jsme si spoustu her, například Židličkovaná, Na sochy a hry s balónky. Nechyběla ani přehlídka kostýmů.

PYŽAMOVÝ DEN U MOTÝLKŮ

Fotogalerie - PYŽAMOVÝ DEN U MOTÝLKŮ

V úterý 21. ledna se konal ve třídě Motýlků

„PYŽAMOVÝ DEN".

V šatně se převlékly děti do pyžam, vzaly si své polštářky a hurá do třídy. Hrála hudba, děti si mohly zatancovat, zasoutěžit si a projít překážkovou dráhu. K pyžamku samozřejmě patří i postel a k posteli pohádka. Proto jsme si z lehátek vytvořili velikou postel a koukali se na pohádky.

Bílý den u Motýlků

Fotogalerie - Bílý den u Motýlků

Dne 10. 1. se uskutečnil v naší třídě

,,Bílý den“.

Děti i paní učitelka byly sladěny do bílé barvy. Celou třídu nám pan Mrazík zamrazil a zabarvil. Přišla paní Zima, pozvala nás do svého ledového království a proměnila ve sněhové vločky. Povídali jsme si, zpívali písničky o zimě, koulovali se a vyráběli sněhuláka. Sněhová královna se s námi nakonec rozloučila, pochválila nás, že jsme byli hodní a odměnila nás sladkými bonbony.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Právě připojeni - hostů: 14 a člen: 1