Zápis dětí do MŠ 2019/20 - rozhodnutí o přijetí

ZÁPIS DĚTÍ DO

MATEŘSKÉ ŠKOLY V KŘINCI

VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Výsledky řízení - přijati jsou uchazeči číslo 001 až 014.

Rozhodnutí o přijetí je ke stažení v pdf  dokumentu zde.

Hrátky se sněhuláky - Motýlci
Hrátky se sněhuláky

Fotogalerie - Hrátky se sněhuláky

Tento den přišly všechny

děti převléknuté za sněhuláčky nebo v bílém tričku.

Ráno si každý mohl vyrobit svého sněhuláčka, přitom si procvičily lepení papíru a kreslení detailů obličeje. Nechyběly ani soutěže a hry, které děti moc bavily a za odměnu si domů odnesly čokoládového sněhuláčka.

Za třídu motýlků Dominika Merklová

Bílý den u Berušek
Bílý den u  Berušek

Fotogalerie - Bílý den u Berušek

Ve čtvrtek 17. ledna se konal další projektový den ve třídě Berušek, a to

den bílý.

Děti zahájily tento den tím, že si na sebe vzaly bílé oblečení.

Na začátku dne si děti vystřihly svojí sněhovou vločku, která je doprovázela celý den. S vločkou jsme si zacvičili ranní rozcvičku a také za relaxovali. Poté přišla první soutěž, kdo nejdéle udrží vločku na noze.

Následovala hra „Škatulata, hýbejte se“ – také s vločkou a koulovaná v družstvech.

Děti si vyrobily i papírové lyže, na kterých napodobovaly jízdu a nakonec foukaly do sněhových koulí.

Celý den se dětem velmi povedl, jen škoda, že ten pravý sníh nedorazil.

Za třídu Berušek – Nikola Hejduková a Ivana Merková

Pyžamový den - Motýlci

Fotogalerie - Pyžamový den - Motýlci

Dne 15. 1. 2019 se ve třídě motýlků uskutečnil

PYŽAMOVÝ DEN.

Děti přišly ve svém oblíbeném pyžamu a nezapomněly ani na polštářky. Užili jsme si spoustu zábavy, soutěží a her. Děti si také mohly ozdobit svojí noční košilku. Na závěr nechyběla pyžamová diskotéka a pohádka na dobrou noc.

Za třídu motýlků Dominika Merklová

Návštěva předškoláků v základní škole 19.12. 2018
Návštěva předškoláků v základní škole

Fotogalerie - Návštěva předškoláků v základní škole

Návštěva předškoláků

v základní škole

Prvňáčci svým mladším kamarádům předvedli, jak umí číst a ukázali, jak se dá počítat i mimo lavici. Zbyl čas i na děti ze školky, které si několik činností vyzkoušely.

Za třídu „Berušek“ Ivana Merklová a Nikola Hejduková

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>