Online výuka - rozvrh
Mimořádné opatření MZ

Online výuka bude od čtvrtka 15.10. 2020 probíhat podle rozvrhu, který je pro jednotlivé třídy 2. stupně umístěn v nabídce Třídy v levém sloupci.

Žáci 2. stupně obdrželi přístupové informace do školního Google účtu. Toto jim umožní využívat aplikace v rámci Google Učebny. Google učebna je u žáků 2. stupně určena výhradně ke komunikaci mezi žáky a učitelem v rámci výuky.

Distanční výuka žáků  1. stupně  probíhá dle nastavených pravidel  třídních učitelů. Postupně bude také zavedeno využití Google Učebny.

Účast žáků na distanční výuce je povinná. Platí tedy stejná pravidla pro omlouvání absence jako u běžné výuky.

Google učebna je u žáků 2. stupně určena výhradně ke komunikaci mezi  žáky a učitelem v rámci výuky.

Mimořádné opatření MZ

Dle usnesení vlády se s účinností od 14. října do 1. listopadu 2020 zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. stupně na základním vzdělávání v základní škole.

V době od 14.10. do 23.10. se bude vyučovat distančně.

V týdnu od 26. do 30. října dochází ke změně organizace školního roku. Výuka na základních školách neproběhne z důvodu podzimních prázdnin, státního svátku a nařízených dnů volna, a to ani výuka distanční.

Všichni žáci, kteří se vzdělávají distančně, mají odhlášené obědy.

V případě zájmu bude žákům školy oběd vydán v čase od 12.30 – 13.00. V tomto případě kontaktujte vedoucí školní jídelny Hanu Kmochovou tel. 603349872.

Mgr. Tomáš Veverka

Podzimní prázdniny - leták 1. stupeň

Leták 1. stupeň

Podzimní prázdniny - leták 2. stupeň

Leták 2. stupeň

Dopravní hřiště

Fotogalerie - Dopravní hřiště

V pátek 18. září 2020 vyrazili žáci 4.třídy na

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

v Nymburce. Ve třídě si žáci zopakovali pravidla silničního provozu pro chodce i pro cyklisty. Praktická výuka probíhala na dopravním hřišti. Žáci prošli hřiště nejprve jako chodci a seznámili se s dopravními značkami. Druhým krokem byla jízda na kole dle pravidel a dopravního značení. Žáci mají čas trénovat a na jaře mohou získat průkaz cyklisty.

Pavlína Brzobohatá

Adaptační kurs 2020
Koloběžky
Rafty
Lukostřelba
Skály - lezení
Spolecné chvíle

Adaptační kurz

Na adaptačním kurzujsme byli od 7. 9. do 10. 9. 2020 na Malé Skále v penzionu Neco. První den jsme se jeli projet na koloběžkách.

Fotogalerie - koloběžky

Druhý den den jsme sjížděli řeku Jizeru na raftech, podívali se na Dlaskův statek a podél řeky jsme se vrátili na základnu.

Fotogalerie - Dlaskův statek

Třetí den jsme stříleli z luků a pracovali jsme na návrhu erbu třídy. Odpoledne jsme si vyzkoušeli lezení na skály, každý podle svojí odvahy. Někteří i slaňovali.

Fotogalerie - lukostřelba

Fotogalerie - skálolezci

Skoro všechen čas jsme byli spolu, hráli hry, bavili se. Ve čtvrtek ráno jsme se ještě prošli po Malé Skále a pak hurá domů.

Fotogalerie - společné chvíle

Zahájení školního roku