Jazykově-vzdělávací pobyt ve Velké Británii

Další den jsme šli do školy. Tady jsme konverzovali anglicky a s anglickými učiteli si ověřovali naše znalosti jazyka.

Další kroky pak směřovaly na hrad Arundel, v dalších dnech jsme navštívili National Museum of the Royal Navy a věž Spinnaker Tower v Portsmouth. Z ní byl krásný pohled i za nepříjemného počasí.

Ve čtvrtek jsme se ve škole rozloučili s našimi anglickými učiteli a dostali osvědčení. Další dny jsme se věnovali cestování. Navštívili jsme známou megalitickou památku Stonehenge a město Salisbury s jeho slavnou katedrálou. Poslední den jsme strávili v Londýně. Navštívili jsme Greenwich, viděli Buckinghamský palác, parlament, svezli se na Londýnském oku a projeli po Temži.

Chtěli bychom poděkovat zastupitelům Městyse Křinec za poskytnutí finančního příspěvku na tento pobyt a paní učitelce Kuncířové, že nám tento pobyt zprostředkovala.

Tereza Slámová