Soutěž první pomoci

Fotogalerie - Soutěž v poskytování první pomoci

Soutěž v poskytování první pomoci

Fotogalerie - Fotografie od SZŠ Nymburk

Ve čtvrtek 21. 6. se členové kroužku ,,Hlídka první pomoci“ vypravili do Nymburka na

soutěž v první pomoci,

kterou každoročně pořádá nymburská zdravotní škola. Letos pořadatelé připravili několik překvapení. Nejprve nám budoucí sestřičky ukázaly, jak správně provádět resuscitaci a ošetřit otevřenou zlomeninu nohy. Potom si děti prohlédly učebny zdravotní školy, pak už jsme se přesunuli na Ostrov a začala samotná soutěž. Děti předvedly, co všechno umějí a zvládnou.

V těžké konkurenci získalo družstvo z 2. stupně (David Plachý, Kristýna Plachá, Josef Rykl) třetí místo. Letos si mohli zasoutěžit i ti mladší. Zlatou si odneslo družstvo ve složení Markéta Kordačová, Jan Kordač, Adéla Hlinovská, Karel Hlinovský, Ema Dragounová. Stříbrné bylo družstvo Zuzana Víznerová, Jana Novotná, Vanessa Knytlová, Andrea Stejskalová a Eliška Mouchová. Bronz si odvezla Bronz si odvezla Martina Havlová, Alžběta Koukolová, Jolana Žáková, Eliška Typltová a Veronika Brzobohatá. Filip Odvárko byl vyhlášen nejlepším kapitánem družstva. Tímto všem soutěžícím děkuji za jejich snahu a přeji jim hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Právě připojeni - hostů: 12 a člen: 1