Křinecký desetiboj 2014

Fotogalerie z 5. ročníku

5. ročník Křineckého desetiboje

pod názvem

Duhová ko la kolem dokola

je úspěšně za námi. Během sportovního odpoledne si rodiče a děti mohli vyzkoušet tyto netradiční disciplíny: Hop_hop_koš, Vyfič, Elektrostatický pavouk, Bublinkový had, Tangram, Talíře, Skákací šnek, Chemické kolečko, Vlaštovky a Rozviň hada. Kdo si odnesl za vítězství v letošním ročníku sladkou odměnu, kterou upekla a krásně nazdobila slečna Klára Chalupníčková, a keramické misky a medaile?

1. místo - Herbí, 2. místo Ananasi, 3. místo Šturmion, 4. místo Rebelky.

Vítězkou samostatné soutěže "Kruhová mandala", kterou hodnotili soutěžící, se stala a keramickou mandalu převzala Tereza Vaníčková. Odpoledne uzavřelo žákovské divadelní představení Lakomá Barka v podání žáků 7. třídy. Všichni přítomní si pochutnali na Janiných langoších a Jindřichových klobáskách a prožili přijemné odpoledne.

Mgr. Světlana Vošická

Škola v přírodě
skolavprirode

Tak jako každý rok jsme si i letos vyrazili na

školu v přírodě.

Od 9. do 13. června jsme strávili krásné dny v penzionu Svatý Hubert v Dolních Lysečinách. Suprově se tam o nás starali majitelé penzionu Olinka a Vláďa Šťastní a my tam byli nejen sťastní, ale i spokojení.

Užili jsme si spoustu zábavy a legrace, sportovních utkání a her. Celý týden se odvíjel v duchu hudebního cestování po Evropě a závěrečný čtvrteční večer předčil i slavnostní večery evropských hudebních festivalů. Spousta diplomů, taneční soutěž čtyř týmů a perličkou večera taneční vystoupení našich učitelů. Kdyby nás ABBA viděla, tak by se o svou pozici na výsluní určitě začala bát.

Odjeli jsme se spoustou zážitků a už se těšíme na příště.

Mgr. Dana Vajskébrová

Pasování na čtenáře
pasovani

Dne 18.6.2014 byli žáci 1. a 2.třídy

pasováni na čtenáře.

Slavnostní akt se uskutečnil v místní křinecké knihovně za účasti královny Abecedy, skřítka Háčka a rytíře, který děti pasoval na čtenáře. Jako bonus děti dostaly roční členství v knihovně zdarma.

Novým čtenářům přejeme hodně příjemných chvil a zážitků při četbě.

Mgr. Světlana Vošická

Soutěž první předlékařské pomoci

soutezppp

Soutěž první předlékařské pomoci

Ve čtvrtek 19.6. se žáci osmého a devátého ročníku zúčastnili

soutěže první předlékařské pomoci.

Akci organizovala Střední zdravotní škola v Nymburce. Na jindy klidných a tichých cestičkách nymburského Ostrova se to najednou hemžilo dětmi a zraněnými. Nejprve měli všichni možnost prohlédnout si vnitřní vybavení sanity záchranné služby a potom už šli do akce. Děti postupně prošly pěti stanovišti a vyzkoušely si ošetření různých druhů poranění. Otevřenou zlomeninu, krvácení, poranění břicha, otevřené poranění hrudníku, resuscitaci, ale i pokousání psem, který se v okolí stále pohyboval, nebo se musely postarat o dívku popálenou a v šoku, která před nimi stále utíkala. Naše dva týmy si vedly velice dobře. Umístily se na pěkném pátém a šestém místě z deseti.

Děkuji jim za jejich snahu i zodpovědný přístup.

Fotbalový turnaj v Libici nad Cidlinou

Diplom z turnaje

Fotbalový turnaj Libice n. C.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>