Bílý den u Berušek

Fotogalerie - Bílý den u Berušek

Ve čtvrtek 17. ledna se konal další projektový den ve třídě Berušek, a to

den bílý.

Děti zahájily tento den tím, že si na sebe vzaly bílé oblečení.

Na začátku dne si děti vystřihly svojí sněhovou vločku, která je doprovázela celý den. S vločkou jsme si zacvičili ranní rozcvičku a také za relaxovali. Poté přišla první soutěž, kdo nejdéle udrží vločku na noze.

Následovala hra „Škatulata, hýbejte se“ – také s vločkou a koulovaná v družstvech.

Děti si vyrobily i papírové lyže, na kterých napodobovaly jízdu a nakonec foukaly do sněhových koulí.

Celý den se dětem velmi povedl, jen škoda, že ten pravý sníh nedorazil.

Za třídu Berušek – Nikola Hejduková a Ivana Merková