Zápis dětí do MŠ 2019/20 - rozhodnutí o přijetí

ZÁPIS DĚTÍ DO

MATEŘSKÉ ŠKOLY V KŘINCI

VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Výsledky řízení - přijati jsou uchazeči číslo 001 až 014.

Rozhodnutí o přijetí je ke stažení v pdf  dokumentu zde.

Čarodějnický den u Koťátek

Fotogalerie - Čarodějnický den u Koťátek

Čarodějnický den u Koťátek

30. dubna

Berušky - Velikonoční tvoření

Fotogalerie - Berušky - Velikonoční tvoření

Ve středu 17.4. před Velikonocemi se konalo ve školce

Velikonoční tvoření.

Každý si přinesl do školky vyfouknuté vajíčko, které si pak ozdobil dle své fantazie. Děti měly již zasazenou travičku, a tak do ní ozdobené vajíčko zapíchly a odnesly si domu krásnou dekoraci.

Za třídu Berušek Hejduková Nikola, Merklová Ivana

Velikonoční tvoření - Koťátka

Fotogalerie - Velikonoční tvoření - Koťátka

Velikonoční tvoření - Koťátka

duben 2019

Zelený den u Motýlků
Zelený den

Fotogalerie - Zelený den

4. Dubna se děti ze třídy Motýlků oblékly do zeleného oblečení a udělaly si

,,Zelený den“.

Během dne se děti seznamovaly se zelenými předměty, se kterými se setkávají v běžném životě. Každý si vyrobil svoji žabku a nesměly chybět ,,žabí závody“, které děti velice bavily.

Za třídu ,,Motýlků“ Dominika Merklová

Jarní den u Motýlků

Fotogalerie - Jarní den u Motýlků

Ve středu 20.3.2019 zažily

jarní den děti u „ Motýlků.“

Všichni dohromady se snažili zahnat zimu a přivítat jaro. Vyprávěli si příběh o jaru, malovali jarní kytičky, zpívali jarní písničky, recitovali básničky o jaru a na závěr hledali klíč k odemknutí jarní brány. Venku společně sázeli i jarní kytičky.

Za třídu „Motýlků“ Dominika Merklová

Berušky - Sluníčkový den

Fotogalerie - Berušky - Sluníčkový den

První jarní den, ve středu 20.3. děti do školky přišly ve žlutém oblečení a konal se

Sluníčkový den.

Zprvu se děti naučily novou básničku o Sluníčku, a pohybovou hru s říkankou. Poté jsme si v komunikačním kruhu povídali jaké je slunce, jaké má vlastnosti, co vidí slunce na jaře a hodnotili jsme vyrobené sluníčka dětí.

Také jsme si přečetli pohádku „Jak se zahrádka probudila ze zimního spánku“ . Pohádku jsme si následně rozebrali a společně o ní povídali.

Nakonec každý vyrobil svoje vlastní sluníčko, podle svých představ, bez předlohy a poté ho představil kamarádům.

Za třídu Berušek Hejduková Nikola, Merklová Ivana

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>