Zahájení školního roku 2017-2018
msskolka

Fotogalerie - Zahájení školního roku 2017-2018

Začátek školního roku

jsme zahájili s dobrou náladou. Během letních prázdnin proběhla v mateřské škole celková rekonstrukce sociálních zařízení ve dvou třídách.

Úplata za vzdělávání v MŠ

Úplata za vzdělávání v MŠ Křinec

od školního roku 2016/2017

je stanovena na 260,- Kč.

Sportovní odpoledne
mszakonceni

Fotogalerie - Sportovní odpoledne

19.6. 2017 se na naší zahradě konalo každoroční

zakončení školního roku.

Letošní rok to byly sportovní hry. Paní učitelky připravily stanoviště s úkoly, které plnili nejen děti, ale i rodiče. Na závěr místní dobrovolní hasiči zajistili pěnu.

Den dětí - Motýlci
dendetim

Fotogalerie - Den dětí

Každý rok 1. června slavíme ve školce

Den dětí.

Nejprve se děti ráno prošly do školy a pochutnaly si na párku v rohlíku. Po návratu do školky si zasoutěžily. Nejvíce se dětem líbilo prolézání „tunelem“, skákání v pytli a chůze v sedmimílových botách. Za odměnu děti dostaly medaili a zmrzlinu. Ta byla!

MOTÝLCI, Kamila Kočová

Čarodějnický rej - Motýlci
carodejnicem

Fotogalerie - Čarodejnický rej

V pátek 28.4. přišlo do MŠ plno

čarodějů a čarodějek.

Navzájem jsme se představili a upletli pavučinu přátelství. Složili jsme z více dílků obrázek čarodějnice. Také jsme míchali lektvary na různé neduhy, zkoumali obsah sklenice a báli se, že na nás vyleze pavouk. Nakreslili jsme si čarodějky a kdo chtěl, tak si ještě vybarvil pracovní list. Dopoledne jsme zakončili „čarodějnickou diskotékou“.

MOTÝLCI, Kamila Kočová

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>