Ještě připomenutí školního

Fotogalerie - Výlet Kutná Hora - 4. třída

Dne 24. 6. 2016 vyrazila 4. třída na školní

výlet do Kutné Hory.

Počasí nám přálo a program byl opravdu nabitý. Cestou z nádraží jsme se zastavili v nádherné zahradě u Vlašského dvora, kde na nás čekal nezapomenutelný pohled na Chrám sv. Barbory. Chrám nás z venku doslova ohromil. Uvnitř nás pohltila duchovní atmosféra a před návštěvou místního dolu jsme se pro jistotu pomodlili ke sv. Barboře – patronce horníků.

1. třída - Výlet do Rožďalovic
vyletrozdalovice

Fotogalerie - Výlet 1. třída

Dne 28.6. prvňáci jeli na

výlet do Rožďalovic.

Po příjezdu na dětské hřiště si děti užívaly prolézaček, houpaček, kolotočů, skluzavek, lanovky a dalších atrakcí, které toto hřiště nabízí. Další zastávka byla v cukrárně na náměstí, kde se děti osvěžily zmrzlinou a sladkostmi. Poslední, neplánovaná zastávka byla ve Společenském domě na krásné výstavě panenek. Počasí nám přálo a všichni jsme si užili krásný den, plný zážitků.

Mgr. Světlana Vošická

Soutěž v první pomoci
prvnipomoc

Fotogalerie - První pomoc

Ve středu 22. 6. 2016 se opět po roce konala v Nymburce na Ostrově

soutěž v první pomoci

pro žáky 8. a 9. tříd. Žáci naší školy se vydali změřit síly s dalšími deseti družstvy v soutěži vědomostí i zručnosti. Konkurence byla velká, ale i přesto naši osmáci obsadili 7. místo a chlapci z 9. třídy (V. Reshko, M. Najmon a M. Kozel) nedali ostatním šanci a získali to nejcennější 1. místo. V. Reshko navíc získal ocenění za nejlepšího kapitána družstva. Blahopřejeme jim k vítězství a budeme doufat, že jejich nástupci budou také tak úspěšní.

Výlet 8. třída - Jinolice - paintball
paintball

Fotogalerie - Výlet 8. třída

Sedmá rota (třída) se během letošního roku proměnila v třídu osmou. Byl tu konec roku a nastala otázka, kam na třídní výlet. Nápadů bylo mnoho – zvítězil jeden –

PAINTBALL v JINOLICÍCH.

Tento nápad se stal skutečností v pondělí 27. 6., kdy osmáci naší školy vyrazili do Jinolic. Po krátké kondiční procházce po okolí se dostali na místo činu. Za poměrně pěkného deštíku, navlečeni do maskáčových kombinéz, pustila se družstva chlapců a dívek do sebe. Bojovníci pálili ze všech stran, kuličky s barvou létaly po celém bojišti. Všichni přežili, výlet si užili. Co podnikneme v deváté třídě? To zatím nikdo neví.

Vladimír Hojsák

Výlet 7. třída - Mirakulum
mirakulum

Fotogalerie - Mirakulum Milovice

Školní výlet 7. třídy

20.6. jsme si vyrazili na školní výlet do Mirakula v Milovicích. Byl to asi nejdeštivější den za celý červen. Lilo a lilo.

Ale dost skepse – byla pohoda, legrace a i v dešti jsme si užili vše, co je v parku dostupné. Největším zážitkem pro všechny je ale bezesporu jízda bojovým vozidlem. Deštivý den nám pro jízdu připravil opravdu „bojové podmínky“. Když už jsme byli všichni „durch“, čekal na nás příjemně vyhřátý autobus a cesta domů.

Prostě -----„Kdo to takhle má?“

Zapsali: Dana Vajskébrová a Jaroslav Pulda

Atletická olympiáda v Hořátvi
atletika

Fotogalerie - Atletická olympiáda

Dne 14. 6. 2016 se vybraní žáci 1. stupně (celkem 21 žáků) zúčastnili

ATLETICKÉ OLYMPIÁDY

v Hořátvi. Naše škola vybrala opravdu šikovné závodnice a závodníky. V celkovém umístění nás překonala jen pořádající škola Hořátev. Naše škola se může chlubit pohárem za 2. místo. Celkem naši sportovci získali 13 diplomů.

Ve věkové kategorii 1. a 2. třída se umístily: Veronika Brzobohatá – 3. místo HOD MÍČKEM, Kateřina Sladkovská – 2. místo HOD MÍČKEM

Ve věkové kategorii 3. a 4. třída se umístili: Martina Havlová – 3. místo SKOK DALEKÝ, Karolína Zdobinská – 2. místo HOD MÍČKEM, Jakub Hnát – 1. místo HOD MÍČKEM a 2. místo BĚH NA 60M, Michael Voborník – 2. místo BĚH NA 400M

Ve věkové kategorii 5. třída se umístili: Tereza Vaníčková – 1. místo HOD MÍČKEM a 3. místo BĚH NA 400M, Adam Lebduška – 1. místo BĚH NA 60M a 2. místo BĚH NA 400M, Josef Plaček – 1. místo HOD MÍČKEM, Nikolas Elia – 2. místo HOD MÍČKEM

Jakub Hnát dokonce překonal místní olympijský rekord v kategorii HOD MÍČKEM, kdy hodil krásných 36,5 m.

Všem soutěžícím děkujeme za skvělou reprezentaci a budeme se těšit na další olympijský ročník.

Mgr. Pavlína Brzobohatá

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>