Školní výlet 6.třídy

jizera6tr

Fotogalerie - Školní výlet 6.třídy

Školní výlet 6.třídy

Na začátku školního roku jsme si na adaptačním kurzu užili plavbu na raftech po Jizeře, a tak jsme si to chtěli zopakovat.

17. června jsme si tam zajeli na školní výlet. Jel s námi ještě pan učitel Pulda a několik rodičů, počasí jako na objednávku a byl z toho parádní a pohodový den. Vody v Jizeře bylo tak akorát na správnou plavbu. Po cestě jsme si užili všechno, co k tomu patří – „cákačky“, „koupačky“, legraci a nezbytné občerstvení. Na souši jsme k tomu přidali i míčové hry a nějak se nám nechtělo domů.

Tak zase příště!!!!!!

Mgr. Dana Vajskébrová

Výlet 7. třídy
vylet7

Fotogalerie - Sedmá třída v Českém ráji

Kam se poděla

sedmá třída

křinecké školy v úterý 23.6.2015? Buďte klidní, neztratila se,

byla v ráji – Českém.

Žáci se vydali za poněkud nejistého počasí do okolí Sedmihorek a vrcholem jejich snažení byla prohlídka hradu Valdštejna. Ten byl založen už roku 1260 Jaroslavem z Hruštice z rodu Markvarticů, předků pánů z Valdštejna. V současné době patří hrad městu Turnov. Všichni zvládli nástrahy lesních cest a cestiček, schodů do kopce i z kopce a viděli na vlastní oči (i nohy) další část krásné české země.

Vladimír Hojsák

Křinecký desetiboj 2015

krizemkrazem

Všichni soutěžící si mohli mimo soutěž vyzkoušet, jak se tvoří "Pendulum mandala". Překrásné a neopakovatelné výtvory jsou zaznamenány ve fotogalerii. Všichni přítomní si pochutnali na Janiných langoších a Jindřichových klobáskách a prožili příjemné odpoledne.

Fotogalerie - Křížem krážem

Fotogalerie - Pendulum mandaly

Fotogalerie - Chemíčkova zahrádka

6. ročník Křineckého desetiboje

pod názvem

Křížem k žem

je úspěšně za námi. Během sportovního odpoledne si rodiče a děti mohli vyzkoušet tyto netradiční disciplíny: Křížem krážem, Pos slep stav, Dlaždi!, Florket, ADECEBA, Papírová ZOO, Číslovaná, Chemíčkova zahrádka, Pendulum a Black Box. Kdo si odnesl za vítězství v letošním ročníku marcipánové dorty, které krásně nazdobila paní Adéla Hlinovská, a keramické misky a medaile?

1. místo - Kypřani, 2. místo Ilumináti, 3. místo Šulinové, 4. místo Kočičky

Světlana Vošická, Jaroslav Pulda

Atleti v Hořátvi
atletika

Atleti v Hořátvi

V úterý 16. června se sjeli mladí atleti do Hořátve, aby zde změřili své síly. Křinecká škola vyslala deset sportovně nadaných žáků. V soutěži jednotlivců dosáhli pěti vítězství a jednoho druhého místa. V konkurenci závodníků ostatních škol dokázali, že i na naší škole máme zdatné sportovce.

Vladimír Hojsák

Soutěž v první pomoci
prvnipomoc

Fotogalerie

17.6.2015 - Sešel se rok s rokem a žáci osmého a devátého ročníku opět vyrazili do Nymburka změřit své znalosti a dovednosti v

poskytování první pomoci

s žáky okolních škol. Soutěž se konala na Ostrově. Studenti zdravotní školy pro ně připravili několik situací se zraněními, které musely děti vyřešit. Ač byla zranění jen simulovaná, některá působila velice věrohodně. Naši žáci si vedli dobře, nasbírali mnoho zkušeností a věřím, že příští rok se zúčastníme znovu.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>